Тел. +38 093 507 23 17
 
Главная
 
О тренере
 
Новости
 
Полезная информация
 
Спортивное питание
 
Контакты
 
Новости
Открытый международный чемпионат “NATION POWER CUP”!
21.01.2020
Полезная информация
Все больше научных исследований говорят о том, что именно питание оказывает наиболее весомый вклад в секрецию организмом тестостерона. Силовые тренировки, традиционно считавшиеся способом повышения этого гормона, малоэффективны при плохой диете.
29.02.2016
 
Главная   /  Новости   /  УФБФ (UFBF)

УФБФ (UFBF) - НОВА ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОДІБІЛДІНГУ ТА ФІТНЕСУ

Сьогодні відбулася, без перебільшення, історична подія!

За час активної та результативної діяльності Київської федерації бодібілдінгу та фітнесу KFBF, до структури виявлений величезний інтерес з боку спортсменів, партнерів та любителів спорту, які стали частиною нашого дружного колективу!

Протягом свого існування, Київська Федерація бодібілдингу та фітнесу KFBF провела велику і результативну роботу, активна і цілеспрямована діяльність якої була спрямована на комунікацію з усіма любителями спорту і атлетами з усієї країни!

Федерація демонструє динамічне та впевнене зростання, знаходячи все нових друзів, партнерів і спортсменів, регулярно підбиваючи підсумки на, вже традиційних, фітнес шоу!

Стрімкий розвиток KFBF, а також відчутна підтримка спортивного співтовариства України, підказало єдине правильне рішення - створення Всеукраїнської Федерації бодібілдингу та фітнесу УФБФ (UFBF) !

Українська Федерація бодібілдингу та фітнесу (UFBF) створена Віталієм Подольським та Антоном Курганським.

На загальних зборах засновників, прийнято рішення призначити Президентом UFBF - Віталія Подольського,
Віце-Президентом UFBF - Антона Курганського.
Крім того, Антон Курганський призначений на посаду Президента KFBF, яка продовжує роботу в структурі Всеукраїнської Федерації бодібілдингу та фітнесу.

Головним завданням УФБФ (UFBF), як і раніше, залишається проведення якісних видовищних і цікавих турнірів на високому рівні з професійним суддівством за правилами IFBB PRO LEAGUE!

Ми запрошуємо однодумців, спортсменів, партнерів та любителів залізного спорту в ряди нашої команди, щоб разом творити історію українського спорту і виводити його на якісно новий рівень!
 

28.02.2019
Смотрите так-же:
Открытый международный чемпионат “NATION POWER CUP”!
21.01.2020
Copyright © 2014 www.hardfitness.com.ua